Hétfő, 2019-08-19, 3:45 PMÜdvözöllek Vendég | RSS
JAGT EMLÉKKÖNYV
Honlap-menü

Statisztika

Online összesen: 1
Vendégek: 1
Felhasználók: 0
Belépés
Nyitólap » 2013 » Január » 3 » Tóth István tanár úr könyve a Vendel u 3/B történetével
5:42 PM
Tóth István tanár úr könyve a Vendel u 3/B történetével
A nagy érdeklődésre tekintettel megkaptuk a hozzájárulást Tóth István tanár úrtól, hogy 2005-ben megjelent átfogó kultúrtörténeti összefoglaló munkája "Az első bölcsődétől az első technikumig és még tovább... vázlatok a magyar nevelés történetének utolsó százötven esztendejéből a ferencvárosi Vendel u 3/B történetének tükrében" című könyvét honlapunkon elérhetővé tegyük. Mai naptól a teljes anyag, a könyv eredeti lapjaival már rendelkezésre áll a központi szerveren és letölthető a Fájlkatalógus menüpont alatti Kategóriák listájából. Hálásan köszönjük tanár úrnak ezt a kiváló lehetőséget, hogy szeretett iskolánk története immár elektronikus formában is hozzáférhetővé vált.
Megtekintések száma: 1145 | Hozzáadta: szuper | Helyezés: 4.6/13
Összes hozzászólás: 3
2 Spam
3 Györgyi  
Örömmel értesültünk arról, hogy a JAGT Emlékkönyvben is olvasható már Tóth tanár úr könyve:"Az első bölcsődétől az első technikumig... ". Hálás köszönet érte, hogy a tanár úr engedélyezte az elektronikus feldolgozást ezen a honlapon.
A könyv feltöltését - családi vállalkozásban - Dr. Dávid József végezte el. Szép munka volt! Gratulálunk hozzá! smile

3 Spam
1 Melegh Gábor  
Nagyon szépen köszönöm mindazoknak, akik segítettek a könyv letöltésének biztosításában, hálával adózva életem kedvenc és legjobb tanárának is.
Köszönöm az élményt és azokat az éveket.
Őszinte tisztelettel
Dr. Melegh Gábor

2 Spam
2 szuper  
Honlapunk terjedelme sokkal több anyag felvitelére alkalmas, mint amennyit most láthatunk benne. Szeretnénk elérni, hogy regisztrált tagjaink aktívan bekapcsolódjanak a szerkesztés munkájába. Iskolai emlékek, élmények, féltve megőrzött füzeteik közzétételét várjuk mindazoktól, akik fontosnak tartják, hogy fennmaradjon szeretett iskolánk emléke.

Név *:
Email *:
Kód *:
Naptár
«  Január 2013  »
HKSzeCsPSzoV
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Óbuda Online Rádió

Keresés